שנה חדשה יוצרת הזדמנות למציאות חדשה

שנה חדשה היא הזדמנות להסתכל על זאת שחלפה ולבדוק האם הצבתי לעצמי מטרות ראויות. האם התמקדתי בדרך או בתוצאה? האם יכולתי להציב לעצמי מטרה נחשקת יותר? מה נדרש על מנת ליצור תהליך שינוי על מנת להתמודד בהצלחה עם השינויים בחיינו וליצור לעצמנו התחלות חדשות? לקריאה, היכנסו >>

האח הגדול בפרספקטיבה אימונית

בקטעי צפייה, בבואנו לחקור את התופעה, לאורך כל הקטעים והכתבות שנחשפנו אליהם, תהינו מה היה קורה אם היה מלווה את התוכנית מאמן מנטלי בשיטת הקוד. האם זה היה משרת את התוכנית? מהו תפקידו של האח הגדול? מהי החוויה שמתארת את שהותם שם? מה קורה איתם עם היציאה לאור הזרקורים, בהתמודדות המנטלית? לקריאה, היכנסו >>

קוד הבמה – הקורס המבוקש בישראל ללימודי דיבור מול קהל

אצל הרבה אנשים רק המחשבה או ההצעה לעמוד על במה גורמת להם להתכווצות. אפשר להתגבר על זה. אפשר ללמוד ולתרגל מה הגדולים עושים ואתם מקבלים את התוצאות שהם מקבלים. זה לא פוקס לא קראמה לא גורל ולא מזל. כולנו גדלים עם הפחד לדבר מול קהל.

דור המילניאלז – משבר או הזדמנות?

היכן אתם ממוקמים בציר הזמן ביחס לדור ה-X, דור ה-Z, דור האלפא? מה מייחד אתכם? מדוע קטלגנו אתכם בתבנית? מה האתגרים שעומדים בפניכם? מה הכי חשוב לכם בקריירה ומה יגרום לכם לעבור לתפקיד הבא? לקריאה היכנסו >>

7 הרגלים של אנשים מצליחים

כדי לחקור את הנורמות ומאפייני האנשים המצליחים בעולם, כדאי שנחקור לפני כן, מהי הצלחה? האם ניתן ליצור נוסחה להצלחה בחיים? כנראה שלא. למעשה, קשה אפילו להגדיר מהי הצלחה. ועדיין, אנחנו יודעים לזהות הצלחה כשאנחנו נתקלים בה. המאמר שלפנינו עוסק במאפיינים של האנשים המצליחים בעולם. לקריאה היכנסו >>

10 קודי החזרה מהחופש הגדול למסגרות החינוך

לחלק מילדינו החזרה לשגרת הלימודים עלולה להיות לא פשוטה ואפילו מטלטלת. החוויה היא מעבר חד מחופשה, כיף ובילויים משותפים עם משפחה וחברים למסגרת של סדר יום קבוע, בנוסף לציפייה הגדולה ולהתרגשות. ביצענו סקירה מקצועית והבאנו לכאן את הטיפים המקצועיים ביותר לחזרה טובה ומיטיבה המובאים לכם פה במאמר המצורף.

מודלינג על הצלחה בעולם הקומדיה

כשאנחנו רוצים להצליח בתחום מסוים, חשוב להכיר את מי שעשה זאת לפנינו, איך הוא עשה את זה? מה עזר לו להתגבר על מכשולים? איזו אסטרטגיה הוא או היא טוו לעצמם? מושג חשוב בתחום האימון הוא מודלינג - שהוא מחקר או מעקב אחרי דמות שהיא מודל לחיקוי. לקריאה, היכנסו>>

סוד כוחו של אימון בארגונים

עובדים חוזרים למקומות העבודה אבל הפעם הם לא מתפשרים. הם מעמידים את צורכיהם במרכז ומסוגלים לדרוש תנאים גמישים ואפשרויות צמיחה אישיות. אנשים כיום עובדים אחרת, חיים אחרת, ורוצים לחוות את חייהם אחרת, אך שיטות הניהול נותרו כפי שהם כבר למעלה משלושים שנה. לקריאה היכנסו>>

אימון זוגי בסימן ט"ו באב

אי אפשר לכתוב על ט"ו באב, מבלי להזכיר את ט' באב. ט' באב אינו רק חורבן המבנה המכונה "בית המקדש". הוא בעל משמעות פנימית ואישית. אני מדמה הרס וחורבן בקשר זוגי שנקלע למבוי סתום. שהרי אנו מאמינים שרמת הWell-being שלנו משפיע בכל רבדי החיים שלנו. איכות הקשרים שלנו קובעת את איכות החיים, את האושר והבריאות הנפשית והגופנית ואף לאריכות ימים, יותר מכל חוויה אחרת שנחווה. לקריאה היכנסו >>

10 קודים לניהול מנצח

כל ארגון צריך להחליט מה ה"אופי האנושי הארגוני" שלו. איך ייראו מערכות היחסים בין העובדים, בין הקולגות, בעלי העניין והמתחרים. איזה חותם ישאיר אחריו מנכ"ל או כל מנהל. תפיסת הניהול ואופי הניהול הוא קריטי לצלוח כל משבר במהלך עסקי כזה או אחר, באוירה שתשרו העובדים ועל הלקוחות, ביצירת מיומנויות שמקדמות עסקית וחברתית. ההתייחסות העמוקה לרבדים "אימוניים" מביאה יכולות ניהוליות שמשפיעה על התפוקות והביצועים העסקיים בהתמקדות על 10 קודים לניהול "מנצח". התפתחות והצלחת כל ארגון תלויה בקשר ישיר באלמנטים המובאים במאמר המצורף.

הטמעת הרגלים

קמת בבוקר. מה הדבר הראשון שעשית? האם עלית על בגדי הספורט, צחצחת שיניים, שטפת פנים, שתית כוס מים או שהדבר הראשון שעשית היה לבדוק מיילים? המאמר עוסק בבחירות היומיומיות שאנו מקבלים שבסופו של דבר הופכות להיות הרגלים. לקריאה, היכנסו >>

‏איך גורמים לארגון שלם לדבר באותה השפה?

לפעמים לא צריך לנסוע רחוק כדי לפגוש אנשים מרתקים ולמזלנו, הם אפילו נמצאים כאן אצלנו בקוד האימון. אחד מהאנשים האלו הוא גולן אטד, שאחראי על תחום האימון בארגונים ומוביל תהליכי שינוי פורצי דרך המתרחשים בחברות. פגשנו אותו לראיון כדי לחדד, מה יש לעולם האימון להציע בתחום הארגוני. לקריאה, היכנסו>>

הכירו את המנחה: כלנית ברנס

רגע לפני פתיחת מחזור 20, שהוא גם מחזור הבוקר שלנו, פגשנו לשיחה את המנחה שהיא גם "אם כל המנחים" שלנו - המנהלת האקדמית של קוד האימון כלנית ברנס. כשכלנית ברנס מתבקשת לתאר את הפעילות שלה בקוד המנצח וקוד האימון, היא מסכמת: "תמנון. עושה הכל, נמשכת להכל". כלנית מנהלת תחום האימון בנבחרות ובקבוצת קוד המנצח, הייתה חלק מהצוות המייסד של בית הספר והדריכה את קורס הכשרת המאמנים הראשון שלנו.

איך מתגברים על הפחד מכישלון

אם תחפשו כישלונות מפורסמים בגוגל, תקבלו למעלה מ50 מיליון תוצאות. כישלון בהגדרה המילונית, הנו המושג המנוגד להצלחה. מהו הצלחה ומהו כישלון? בילדות ובבגרות שלנו תמיד לימדו ודחפו אותנו להצלחות, אך ללמד אותנו כיצד להתמודד עם כישלון, זה לא במגרש. הסטריאוטיפ שיצרו בתודעה שלנו היא להיות אנשי ההצלחה.

הקשר בין המצב המנטלי שלנו להצלחה בחיים

אנחנו עסוקים בתסריטי שיחה בלמכור את המוצר שלנו. בעסקים, בניסיון להצליח כלכלית, להגיע לפסגת האושר, בזוגיות, במערכות היחסים, לא תמיד נצליח למכור את המוצרים או את השרות שלנו. מדוע זה לא עובד? קיים קשר ישיר בין המצב המנטלי שלנו לבין ההצלחה בחיים.

איך לנהל עובדים על בסיס החוזקות שלהם?

חשבתם לרגע מדוע לבזבז את הזמן בלכפות על העובדים משימות שהן לא הצד החזק שלהם? מאמר זה יציג סקירה של הנושאים שיביאו להבנה שעל הארגונים בארץ ובעולם לבצע טרנספורמציה בחשיבת הניהול של המשאב האנוש.

הקשר בין אימון פיזי לאימון מנטלי

הקשר בין אימון פיזי למנטלי
כרצה למרחקים מזה שנים, אני יכולה לומר כי ללא האימון המנטלי, מתקיים קושי במתאמנים בעולם הספורט ביכולת ההתמדה שלהם.ן לאורך זמן, בהצבת מטרות והשגתן, ובהגדלת "טווחים" בהישגים. העולם דורש מאתנו את הצעד הבא, ולכן אימון מנטלי הנו תחום משלים להצלחות בעולם הספורט. חוסר הוודאות לאורך זמן, עם האימונים, זקוק לקפיצת מדרגה. קפיצת המדרגה היא התשוקה וה"רעב" להצבת מטרות, הישגיות, ויכולת התמודדות מול אתגרי שליטה פנימית וחיצונית.

לאמן אנשים, מה זה בעצם אומר?

לצד WALK THE TALK, למידה מתמדת חשובה והכרחית על מנת לשלוט ביד רמה בכלים האימוניים, לאמן בכלים העדכניים ביותר, להתמודד עם כל סוגיה שניתקל בה בחדר האימונים ביד רמה, או כפי שאנו קוראים לזה: להיות מאמן על. הכי טובים.ות שרק יש.

איך להפוך מבוס.ית למאמן.ת

איך להפוך מבוס.ית למנהל.ת
האם הכשרות המנהלים שעברתם עד היום הביאו אתכם להישגים טובים יותר בתחומכם? אתם משקיעים כל כך הרבה זמן ומשאבים בגיוס עובד.ת חדשים. משקיעים אנרגיה בתהליכי חניכה ולמידה על מנת להכניס אותו/אותה "לעניינים" מהר ככל האפשר. ופתאום – ביום בהיר אחד, אחרי שהשקעתם את מלוא מרצכם, הם פשוט קמים ועוזבים

אימון מנטלי וחג השבועות

מה הקשר בין אימון מנטלי (Coaching) וחג השבועות? תמיד תהינו מדוע אנו לובשים לבן בחג השבועות. אבל כמה מאתנו יודעים שהימים מפסח ועד שבועות הם פרק זמן שהוא כולו תרגול מנטאלי? ארבעים ותשעה ימים, שמגיעים לשיא העבודה המנטאלית בחג השבועות.

טיפים מנצחים לניהול זמן

טיפים מנצחים לניהול זמן
בעולם הגלובלי שאנו חיים, הקצב גדל וגדל. מיזוגים ורכישות, הכפלת צוותים באחת, עולם אינטנסיבי. הרעב לתפוקות תמיד כאן ואנו ניצבים בפני אנומליה. אנו חווים איכות חיים גבוהה ובו זמנית, רמת הסטרס גוברת ועולה. מרבית המתאמנים שיגיעו אלינו, יעידו על לחץ גבוה וקושי לשפר את מצבם.

מודלינג; הקשר שלנו לפעולות ולהצלחה בחיים

ה"מודלינג" חודר לרבדים עמוקים כמו: רגשות, ערכים, אמונות ודפוסים שעליהם מתבססות הפעולות ההתנהגותיות. כך שבסופו של דבר יהיה אפשר ללמד ולהעביר את אותה האסטרטגיה, המביאה לתוצאות ספציפיות, לכל אדם אשר יבקש לרכוש אותה.

הבחירה באימון כמקצוע לחיים

תהליך האימון בעידן הנוכחי, דוגל בשיטת ה"כאן ועכשיו". בין עשרה לאחד עשר מפגשים ממוקדי מטרה, מבלי להתעכב על עברו של המתאמן. התהליך מביא את המתאמן לאמץ כלים, איתם יוכל להמשיך הלאה בכוחות עצמו.

האם "חוצפה ישראלית" היא תכונה מקדמת?

הדבר המרכזי שמבדיל בין ישראל לשאר מדינות המערב, הוא החוצפה הישראלית. יש משהו בחוצפה הישראלית שמביאה אותנו לקדמה. החדשנות, הצורך בלהיות בקדמת הבמה העולמית בכל המגרשים, אגו והסתחבקות, הרצון שלנו להתבטא ולבטא, להציב יעדים ומטרות ולהשיג אותן ועוד פרמטרים שמאופיינים סביב המונח תעוזה.

יום השואה בזווית אחרת

מאז, בכל שנה, בערב יום השואה, כבוגרת מסע "עדים במדים" מרצה על חוויות מהמסע הקשה שעברנו. חיברתי סיפורי ניצולים, על פולין של היום לעומת פולין של פעם. ובכל שנה, לפני ההרצאה, מגוללת ב"גוגל" את המילה "גזענות" וחושפת סיפורי גזענות עכשוויים. "טריים" מהשבועות האחרונים, מהימים האחרונים. התמקדות אינטנסיבית במרחב הסבל.

הקשר בין אימון ליום כדור הארץ

עתיד החברה האנושית נמצא בסכנת משבר סביבתי. סימני קריסה ניכרים כבר עתה. יום כדור הארץ שיצוין ב22 באפריל, מזכיר לנו כמה העיסוק בנושא הוא צורך קיומי אסטרטגי.

יציאה מעבדות לחירות

אדם אינו חופשי כשהוא עבד לאמונות ולתפיסות המעכבות אותו. אדם אינו חופשי כשהוא עבד לסערותיו הרגשיות המשפיעות על החשיבה והיצירתיות, על בטחון העצמי והדימוי העצמי וטיב מערכות היחסים שלו עם הסובבים אותו.

תהליכים מקבילים לבטא את ה"אני הפנימי"

חג פורים הוא הזדמנות לבחור דמות חדשה ולעטות אותה על עצמנו כבמטה קסם (לעיתים בלי שאף אחד ידע מי אנחנו באמת?!) אימון אישי גם כן, זאת הזדמנות לבחור מי היינו רוצים להיות בתמונה המנצחת העתידית שלנו ולהתאמן על אפיון הדמות שהיינו רוצים להיות כדי להרגיש בייעוד שלנו.

השינוי יגיע מפעולות. ולא מהנצחת ההבדלים בין המגדרים

יום האישה הבינלאומי. כבר בחטיבת ביניים, הבנתי שהיעוד שלי בחיים ליצור שינוי בעולם הזה. את הפערים בין המגדרים ראיתי בכל מקום אפשרי. בבית הספר בכמות המורות לעומת המורים. תמיד תהיתי מדוע בגני ילדים יש גננות ולא גננים, בשירות בצה"ל כמות המפקדים לעומת המפקדות, והיום כרצה למרחקים, בתחרויות אני תמיד מונה את כמות הנשים לעומת הגברים.

מי לא אוהב לקבל מחמאות?!

מכירים את האנשים ששמים לב? ששמו לב שעשיתם שינוי בשיער, ששמו לב שלבשתם פריט חדש, שירדתם במשקל, שהתאמצתם ממש, שעשיתם או אמרתם משהו חכם וגם טרחו לעצור ולהחמיא לכם על כך? איזה כיף איתם, נכון?

אימון ארגוני, כבר לא רק למנהלים – מאפשר לארגון ולעובדים להשיג מטרות מוחשיות

בשוק העבודה המאתגר של היום, נאבקים ארגונים על שמירת הכישרונות הטובים ביותר בתוך החברה. על מנת שתיווצר תרבות ארגונית חזקה ופרודוקטיבית, על מנהלי החברות ומשאבי ההון האנושי להכיר ולהיעזר בשיטות והכלים המתאימים. הליך אימון ארגוני ממוקד מאפשר לארגון להעביר את כל העובדים תהליך קצר ואפקטיבי להגשמת מטרות ויעדים מעשיים. איך מובילים עובדים לפרוץ את הגבולות של עצמם? וכיצד בוחרים את הדרך הנכונה לאימון ארגוני ממוקד עבור החברה שלכם?

הסוד לשימור עובדים מצטיינים

הסוד לשימור עובדים מצטיינים
על פי אינסוף סקרים שנעשו בשנים האחרונות מקומות העבודה הנחשקים ביותר הם מקומות עבודה כמו גוגל, פייסבוק, מייקרוסופט ו WIX. מה הסיבה לכך שאנשים כל כך מרוצים בחברות האלו? ומה הסיבה שכל כך קשה להתקבל אליהן?

איך להפוך למאמן מנצח

איך הופכים למאמן מנצח
האמת היא שמעולם לא היה זמן טוב יותר להיות מאמן אנו, כציוויליזציה, עוברים שינוי מדהים באופן שבו אנו עובדים , הדרך בה אנו חיים את חיינו, אפילו באופן שבו אנו אוהבים ומתחברים לאלה מסביבנו. הביקוש לאימון הוא הגבוה ביותר שהיה אי פעם בהיסטוריה.

החוסן המנטלי של מאמני העל

חוזק מנטלי - קוד האימון
המונח 'חוסן' (ובאנגלית Resilience) הפך לאחד הנושאים החמים המדוברים בכל כתב עת עיסקי או ניהולי היוצא בימים אלה לאור בעולם. במאמר חוסן זה נציג מודל שבו השתמשתי במהלך העשור האחרון, עת הובלתי תחומים ביעוץ ארגוני וניהול משאבי אנוש באחת מחברות התרופות הגדולות בעולם (MERCK האמריקאית). דרך מודל זה אדגים בפניכם כיצד נוכל להשתמש בחוסן להתמודדות בהצלחה עם המצב חסר התקדים המתחולל ברחבי העולם בעקבות משבר וירוס הקורונה, שלכשיעצמו מעמיד בפני כולנו אתגרים עצומים עימם האנושות לומדת עכשיו להתמודד.

כמה באמת מרווחים מאמנים אישיים

כמה מרוויח מאמן אישי
מדינת האימון התופעה הזו, שרובה עדיין מתחת לרדאר, מתעצמת וצפויה להפוך בהדרגה לחלק מהמיינסטרים. "ישראל עולה כיתה. בעשור האחרון פרח פה שוק האימון האישי, ויש למעלה מ-8,000 מאמנים אישיים "בארה"ב יש 50 אלף, ואצלנו 8,000. אם ניקח את העובדה שבארץ חיים 9 מיליון איש, ובארה"ב 330 מיליון בעולם כולו יש כיום קרוב ל-200 אלף מאמנים מוסמכים מקצועיים, כלומר אנחנו, עם כיפת הברזל שלנו, שולטים על יותר מ-4% מקהילת המאמנים בעולם. מדינת הסטארט-אפ הפכה בעשור האחרון גם למדינת האימון".

6 תכונות נרכשות שקיימות במנהלים מצליחים

לימודי קואצ'ינג
גוגל השקיעה שנים בלימודי מנהלים יעילים. עכשיו הם מלמדים מנהלים חדשים את 6 התכונות שהופכים מנהל לאפקטיבי. לניהול דרוש שינוי של מחשבה, באמצעות מחקר פנימי שניתח יותר מ-10,000 מנהלים הכולל סקירת ביצועים, שאלוני שביעות רצון, מועמדויות לפרסים והכרה של מנהלים בכירים, גוגל זיהתה שישה הרגלים של המנהלים היעילים ביותר.

הדרך שלך אל האושר מתחילה רק בכמה צעדים פשוטים

אימון אישי מנטלי
הקואצי׳נג נולד לפני כ–30 שנים, והוא כיום אחת הדרכים המעשיות המפותחות ביותר, שמביאות לשיפור החיים במגוון רבדים. האימון האישי הוא אינו טיפול נפשי או פסיכולוגי וייחודו כתפיסה הוא בשילוב מספר כלים מעולמות תוכן שונים, ובאפשרות יישומם בתהליך מובנה, שיטתי, ממוקד תוצאות ושלם. במקביל נלמדת האפשרות ליישם את כל אחד מכלי האימון בנפרד.

הקשר בין הקורונה למקצוע העתיד של המאה 21

קוד האימון - קורס קואצ'ינג, לימודי אימון
מה הקשר בין הקורונהלמקצוע העתיד של המאה 21 ?בעידן שבו אוטומציה ורובוטים תופסים יותר ויותר תפקידים ואנשים בגילאי 40 נפלטים משוק העבודה המגפה רק ממחישה את הצורך במנהיגות ומנהיגות מתחילה בהנהגה עצמית.קורס הכשרת מאמנים בשיטת קוד המנצח מסמיך מאמנים בכל תחומי החיים להובלת אנשים לחיות את החיים שהם תמיד רצו. בעצם הוא מאפשר לבוגרים שלו, לפני הכל, להגשים בעצמם ולהנהיג את עצמם לחיים שתמיד רצו.

השיטה שהביאה אלפי אנשים להצלחה בדיבור מול קהל

פחד קהל, פחד במה
אצל הרבה אנשים רק המחשבה או ההצעה לעמוד על במה גורמת להם להתכווצות. אפשר להתגבר על זה. אפשר ללמוד ולתרגל מה הגדולים עושים ואתם מקבלים את התוצאות שהם מקבלים. זה לא פוקס לא קראמה לא גורל ולא מזל. כולנו גדלים עם הפחד לדבר מול קהל.

מרכיבי הקסם העיקריים באימון

מרכיבי הקסם באימון אישי | קוד האימון
איך חברות ואינדיבידואלים מתגברים על קונפליקטים? מה הן הדרכים שונות שבהן ניתן לאמן צוותים אשר נשאבים ל'לופ' חוסר אפקטיביות בסביבת העבודה? איך אימון צוות ואינדיבידואלים תורם בצורה שפורצת את גבולות הארגון? תמיד עניין אותנו מה הוא מרכיב הקסם שעושה את כל ההבדל, שדרכו אנשים קיבלו שוב את המשמעות, את העניין, ואת הסיבה לקום בבוקר עם מטרה – ומה שבאופן מפתיע – משרת גם את סביבת העבודה.

מחשבות שליליות והדרך להתגבר עליהן באמצעות אימון

o השיטה לנצח מחשבה שלילית דרך אימון | קוד האימון
הפסיכולוג וחוקר המוח ד"ר ריק הנסון, שחקר רבות את תחום הדפוסים האנושיים טוען שהדרך שבה המוח שלנו מכוון לקלוט ולעבד מידע היא דרך מחשבות שליליות, ושאין צורך להאשים את עצמנו על כך, כי ככה המוח עובד. אז מה אם היינו יכולים לעצור את המלחמה הפנימית הזאת עם עצמנו, ולעצור את המחשבות שאנחנו לא 'בסדר' או שמשהו בנו לא טוב?

תמונה מנצחת – המפתח להגשמת מטרות

המפתח להשגת מטרות | קוד האימון
הערך של תמונה מנצחת הוא קריטי, בגלל שהרבה אנשים יודעים 'בערך' מה הם רוצים, ובעיקר מה הם לא רוצים. אפשר להקביל תמונה מנצחת לכתובת ניווט: כדי שתוכנת הניווט בנייד תעזור לנו להגיע ליעד שלנו, אנחנו צריכים להזין כתובת מדויקת, לא אילו כתובות אנחנו לא רוצים. אותו הדבר עם המטרות שלנו, ובגלל זה שלב התמונה המנצחת הוא קריטי, והוא גם כלי מדהים לא רק לאימון.

ארבעה עקרונות מנצחים להעברת מסר

ארבעה עקרונות מנצחים להעברת מסר | קוד האימון
כדי לייצר הקשבה ועניין, יש כמה עקרונות שעוזרים למאמנים שלנו להעביר מסרים בצורה שמאפשרת לשומעים אותם לבחון את המידע המוצג עם פחות התנגדות וביקורת ויותר קבלה והקשבה, כי הידע והיכולת של רתימת הקשבה עם העקרונות הללו הוא כל כך חזק ומשמעותי, שהוא רלוונטי כמעט עבור כל אחד כיום.

חמישה עקרונות לגישה מנצחת בהגשמת מטרות

חמישה עקרונות לגישה מנצחת בהגשמת מטרות | קוד האימון
לכל אחד מאיתנו יש מטרות ששואפים להשיג. כדי להגיע אליהן אנו בקוד האימון משתמשים במודל מוכח בו מחולקים חמשת העקרונות להגשמת מטרות, הנקרא "סמארט". כדי להשיג את המטרות שלנו ביעילות, להשקיע משאבים מתאימים לכך ובעיקר להחליט מה הן המטרות, יש מודל שמנחה אותנו כך שנוכל להשלים אותן. מטרות אלו הם יעדים שאנחנו שואפים אליהם ומאמינים שאנחנו יכולים להגשים אותם.

האם ניתן לאמן בני אדם לאושר

אימון אישי לאושר | קוד האימון
במחקר על אושר שערך ד"ר דן גילברט שאותו הציג ב-Tedx בהרצאתו "המדע המופלא על אושר" – שאנחנו ממליצים לכם בחום לצפות כאן, הוא מסביר על אושר כ'יכולת', ולהיות מאושרים בתור 'שריר' שאפשר לאמן. גילברט הוא פסיכולוג אמריקאי מאוניברסיטת הרווארד – כתב את הספר "Stumbling on Happiness" הספר זכה להצלחה רבה, ותורגם ל-30 שפות, שבמרכזו גילברט חוקר את המושג אושר ומה היא החוויה הסובייקטיבית הזאת שנקראת שמחה, והאם יש דרך שבה אפשר לייצר אותה.

שלושת החסמים שמונעים מאיתנו את האושר

שלושת החסמים לאושר | קוד האימון
ויקטור פרנקל, פסיכיאטר ששרד את השואה, כתב על כך בספרו "אדם מחפש משמעות" – ספר שהוא אבן יסוד בשיטת קוד האימון, ובו פרנקל כותב שאפשר לקחת הכל מהאדם, חוץ מדבר אחד: את החופש שלו לבחור את המשמעות שהוא מייחס למה שקורה.

שלושת החוקים לדימוי עצמי עוצמתי

דימוי עצמי עוצמתי | קוד האימון
הרגל הרסני שנפוץ במיוחד היום הוא השוואה של החיים שלנו לחיים של אנשים אחרים. אנחנו משווים מכוניות, בתים, עבודות, כסף, מערכות יחסים, פופולריות ועוד… השוואות אלו עושות נזק לדימוי העצמי, ויוצרות רגשות שליליים. זאת אחת הסיבות לדוגמה, מדוע שוקלים להוריד את סימני ה-Like מרשתות חברתיות כמו אינסטגרם – אנשים משווים את עצמם אחד לשני, וזה יכול להוביל מהר מאוד למשברים ודיכאון.

איך משיגים דימוי עצמי מנצח

דימוי עצמי מנצח | קוד האימון
הדימוי העצמי שלנו קובע את הצורה שבה הדיבור העצמי והערכה עצמית יתנהלו. אם הצורה שבה השיח הפנימי מתנהל נוטה להיות ביקורתי, זה כאילו שמישהו מבחוץ מבקר אותנו למרות שאנחנו שומעים את הקולות מבפנים. תשאלו את עצמכם: מ-1 עד 10, כש-1 אומר בכלל לא, ו-10 אומר מאוד, עד כמה אתם מרוצים מהתמונה שכרגע יש לכם?

מתי באחריות המאמן להפנות מתאמן לטיפול

אחריות מקצועית - קוד האימון
כמאמנים, מתי ואיך נדע להפנות מתאמן לטיפול? על פי דרישות ה-ICF, פדרציית האימון הבינלאומית, שערכה מחקר מעמיק כדי לעזור למאמנים להבין מתי ואיך להפנות מתאמן לעזרה נפשית, נוצר מסמך שהוא חוקי הברזל של המאמנים, שנותן להם קו מנחה ורשת ביטחון להיות מוכנים לסיטואציות שונות.

מאמנים מנצחים כותבים את הסרט של עצמם

קוד האימון - מסע הגיבור
בספרו של ג'וזף קמפבל "מסע הגיבור" הוא מסביר את ששת השלבים האוניברסליים שעובר הגיבור, שבבסיסו נמצאת מטרה (תמונה מנצחת) שבגללה הוא התחיל את המסע, והיא תוביל אותו לחיים מאושרים יותר. סיפורים משקפים את ההתפתחות של אותו אדם, שיוצא מאזור הנוחות, שלו או שלה, ומתעלה על הציפיות והגבולות שלו. אולי הוא לוחם, מנהיג… מסע הגיבור הוא כלי אימוני שבונה משמעות לחיינו.

הורות בעידן החדש והכלים שיעזרו לך לענות על השאלות הקשות באמת

הורות בעידן החדש - קוד האימון
ילדים הם כמו דף חלק בגילאים קטנים. הם מאוד רגשיים, והם סופגים מידע בצורה מדהימה. לפעמים אנחנו נתקלים בשאלה של איך ממצב מסוים, הילדים שלנו הופכים פתאום לכעוסים, עצובים, מתרגשים… והמעבר הוא בדרך כלל מאוד מהיר.

מה לאינטליגנציה רגשית ומנהיגות

המדריך למערכת ההפעלה האנושית
אינטליגנציה רגשית גבוהה היא כלי שתיתן לכם יתרון משמעותי בסביבת העבודה התחרותית של היום. #אינטליגנציהרגשית היא היכולת לזהות ולהבין את הרגשות שלנו, והיכולות שלנו, בניהול המצב הרגשי של אנשים אחרים. ובפשטות, אינטליגנציה רגשית היא היכולת לפתור בעיות עם או בלי רגש.

פתרון קונפליקט דרך אימון

המדריך למערכת ההפעלה האנושית:
אימון הפך להשקעה שממשיכה לספק לאינדיבידואלים ועסקים תועלות בכל תחום. על ידי שינויים אפילו קטנטנים באזורים של מנהיגות בעסק או בחיי היום יום, אימון מחזק את האיכויות של ההנהגה, ומוביל למקום הרבה יותר פרודוקטיבי.

איך מגשימים חלומות?

המדריך למערכת ההפעלה האנושית | קוד האימון
כשמתחילים משהו חדש, או שעולים ברמת החיים ומשנים את הקיים, הכוח של המחויבות שלנו יכול לעשות את ההבדל בין תוצאות בינוניות, להישגים מרשימים באמת. לפי ההגדרה- התחייבות היא הבטחה, בעיקר לעצמנו (למרות שהיא יכולה להיות לאחרים). התחייבות היא הרצון להשקיע זמן ואנרגיה במשהו שאנחנו מאמינים בו – אפילו שקשה להשיגו # ובמיוחד כשקשה להשיגו.