לייעוץ והתאמה 077-4243441

איך הופכים למאמן מנצח

המדריך ל"איך הופכים להיות מאמן מנצח"

אני ממש מתרגש מכך שהחלטת לקרוא את המדריך הקצר הזה.

תמצא בו את כל מה שצריך לדעת על הפיכתך למאמן אישי לחיים – הצעדים שעליך לנקוט בכדי להתחיל את הקריירה החדשה שלך כסוכן של שינוי ולהיות מצליח.

האמת היא שמעולם לא היה זמן טוב יותר להיות מאמן אנו, כציוויליזציה, עוברים שינוי מדהים באופן שבו אנו עובדים, הדרך בה אנו חיים את חיינו, אפילו באופן שבו אנו אוהבים ומתחברים לאלה מסביבנו.

הביקוש לאימון הוא הגבוה ביותר שהיה אי פעם בהיסטוריה, וכמו כן יותר ויותר אנשים מדברים על זה, הביקוש להכוונה ותמיכה הולך לגדול עוד יותר מהר בשנים הקרובות.

אולי השתתפת באחד האירועים שלי, או שקראת את הספר שלי " פריצת גבולות" או אולי אפילו ראית את הסרטונים ברשת ובטיסות – ואתה חושב להיות מאמן אישי לחיים, אבל אתה רוצה לראות אם זו הדרך הנכונה עבורך קודם.

אם כן, המדריך הזה נכתב איתך בראש. זה במיוחד בשבילך. קראנו לו "המדריך איך הופכים להיות מאמן מנצח " – לא בגלל שהוא מגלה את הסודות של להיות מאמן אישי חיים, אלא איך תדע/י שזה הייעוד שלך להיות מאמן, בקצרה ניתן לך את כל מה שצריך בכדי להתחיל ולעשות את צעדיך הראשונים במסע המדהים הזה.

נדרש סוג של אדם מיוחד כדי להפוך למאמן, ואם את/ה יודע/ת בלב שלך שזו הסיבה שאת/ה חיים בעולם הזה, אין דבר יותר משמעותי מאשר לעזור לאנשים לחיות את החיים שהם תמיד רצו.

החלק החשוב ביותר – עשו פעולה.

תחיו בעוצמה ובתשוקה!

 אלון אולמן


מאז 2019 הכשרנו והסמכנו מאות של מאמנים אישים לחיים.

האם אתה רוצה לדעת מה למדנו? זה דורש סוג מסוים של אדם שיצליח כמאמן. למעשה, כשאנחנו פוגשים סטודנט חדש לראשונה, אנחנו יכולים לספר כמעט מיד אם יש להם את מה שצריך כדי לשגשג באמת כסוכן של לשנות ולהשפיע על אנשים ברמה אינטימית ולעזור להם להשתנות.

באופן ספציפי, ראינו שתלמידי האימון המבטיחים ביותר חולקים את התכונות הבאות:


1. אמפתיה – יש להם לב גדול שנותן, אדיבים ומועילים. מבחינתם, אימון אינו כדי להתעשר או להתפרנס בקלות. אימון זה לעזור לאנשים להגשים את מלוא הפוטנציאל שלהם ולהיות מסוגלים להסתכל אחורה ולהגיד שתרמו לעולם טוב יותר.

2. סקרנים – מאמנים סקרנים לגבי השקפת הלקוחות שלהם על החיים ומוקסמים מאיך ניתן לשפר מצבים. אם אתה אוהב מלראות מקרים של שינוי חיובי, הקדיש זמן ללמוד על אנשים ולמה הם מה הם, ותתרגש מפריצות דרך.

3. אינטואיטיביים – תוכלו לדעת אם יש לכם חוכמה ואינטואיציה טבעית מסוג זה.

4. ענווה – מאמנים חדשים רבים מופתעים ללמוד שהם אינם זקוקים להם לקבל את כל התשובות. הלקוחות לא רוצים מאמן ש"כבר יודע הכל", מאמן הוא מישהו שהלך בדרך ויכול לעזור ללקוח לגלות את הפתרון הנכון עבורו.

5. לומדים וצומחים – מאמנים משקיעים הרבה מזמנם וממרצם ללמוד ולגדול מעבר לאזור הנוחות שלהם ולהרחיב את המעגל שלהם. המאמנים הטובים ביותר תמיד יוצאים מחוץ לאזור הנוחות שלהם וגדלים.


שמתם לב מה לא נמצא ברשימה הזו? אתה לא צריך להיות ידוע או "מצליח" להיות מאמן.

תפקידנו בקוד האימון הוא לעזור לך לבנות את היכולות אלה וליישם אותן במתודולוגיה – אותה מתודולוגיית אימון שאלון אולמן משתמש בה – שיטת קוד המנצח. זה איך אתה הופך למאמן אישי מקצועי.

כשאנשים מגיעים אלינו והם מעוניינים להפוך למאמנים , הם שואלים שאלות. יכולות גם לך להיות שאלות. במדריך זה תקבלו תשובות מועילות ותוכלו לבחון בכנות איך הופכים להיות מאמן מנצח, מצליח ומכובד.


האם אנשים באמת משלמים כסף על אימון?

PWHC מהמכובדים בעולם ניתוח מגמות ושווקים, מעריך כי שוק אימון אישי חיים הוא ענף של 8 מיליארד ש"ח בשנה (PricewaterhouseCoopers, 2016). כמו כן על פי IBISWorld, שוק האימון גדל 5% בשנה (IBISWorld, 2017).

איגוד המאמנים הבינלאומי סקר מאמנים ברחבי הארץ העולם, ומצא כי 75% מהם מצפים שהכנסותיהם יגדלו במהלך השנה הבאה.(PricewaterhouseCoopers, 2016)


מדוע ענף האימון צומח כל כך מהר?

זה די פשוט: אנשים הופכים יותר ויותר מכווני מטרה, יותר שאפתנים ורוצים יותר תוצאות, וזה יצר טבעי והביקוש למאמנים שיכולים לעזור להם גדל. אנשים מאמינים שמישהו יכול להיכנס לחיים שלהם, להבין אותם ולעזור להם שישיגו תוצאות טובות יותר.

ה"מישהו" הזה שנכנס לחיים שלך – הוא המאמן. בעוד שלפני עשר שנים אימון לא היה דבר שאנשים דיברו עליו בגלוי, זה הפך כעת לתופעה של המיינסטרים. למעשה, יותר ויותר חברות עכשיו מעודדים באופן פעיל, ומשלמים עבור, מנהליהם הגבוהים להוציא קבוע זמן עם מאמן מקצועי (Financial Times, 2013).

מה המשמעות של כל זה?

אימון הוא כניסה לתור זהב. הביקוש למאמנים גדול מההיצע, מאמני חיים שיודעים לזהות את ההזדמנות בשוק ההולך וגדל יכולים לצפות להתפרנס מאימון בכבוד. כן – אנשים באמת משלמים כסף עבור אימון, יותר ויותר!


כמה עולה להתחיל עסק באימון?

אימון הוא אחת מאותן הזדמנויות עסקיות נדירות בהן לא עולה כלום להתחיל. אינך זקוק לאתר. אתה לא צריך קהילה . אתה בהחלט לא צריך להוציא כסף על פרסום. בהנחה שיש לך מחשב נייד ואינטרנט חיבור – ושאתה מחויב לחלוטין לדרך להפוך למאמן ואתה מוכן לצאת מחוץ לאזור הנוחות שלך ולצמוח – העלות של לפתוח עסק אימון זה כמעט כלום.


איך אני מוצא ושומר הלקוחות הראשונים שלי?

אם אתה רוצה לדעת איזה לדעת מה באמת אכפת ללקוחות פוטנציאליים ומתי הם חושבים ושקוטלים לעבוד איתך או לא? התשובה היא חשוב להם שיטת וכישורי האימון שלך הם נוטים להעדיף הכשרה והסמכה של מותג מוכר ומהימן – לקוחות מזהים ומכבדים באופן מידי מוסדות לימוד מוכרים ורציניים.

איך לדעתך הם יגיבו כשיידעו שאתה מאמן מוסמך בשיטת אימון מצליחה, במתודולוגיה מוכחת ? תדע שזה מעורר ביטחון מקצועי . למעשה, אחת הסיבות שבגללה כל כך הרבה מאמנים מתחילים ובינוניים נאבקים לפרנסה בר קיימא – נובעת מהסיבה שהם לא הוכשרו במוסד מוכר, אמין, למדו שיטה ומודל אימון מוכח ומתודולוגיה מדויקת ומהימנה.


אז מהו הצעד הראשון להפוך לך היות מאמן מנצח?

כדי להיות מאמן, עליך להיות הלקוח הראשון שלך כרגע – אם אתה כמו רוב הסטודנטים המבטיחים לאימון שפגשנו – אתה נמצא בדיוק במקום כמו המקום שבו הלקוחות שלך יהיו כאשר אתה תתחיל לעבוד איתם.

יש לך מטרה, חזון, חלום שחשוב לך יותר מכמעט כל דבר בעולם. אתה מזהה את הדרך שלפניך ואתה יודע שהגורל שלך ללכת בדרך זו. עם זאת, את/ה לא מוכן לעשות את הצעד הראשון – לפחות לא מיד איך יכול להיות?? זה בגלל שאתה צריך מישהו שיאמין בך – שיאמין שאתה מתאים לשלב הבא .

מה אם היינו אומרים לך שיש לנו אנשי מקצוע שיודעים להגשים את חלומותיהם?

אם מסקרן אותך, אולי הגיע הזמן לעשות את הצעד הראשון …


Rating
 • בית הספר להכשרת מאמנים בשיטת קוד המנצח

  קוד האימון. הצלחה מעשית.

  • מה אומרים עלינו

   אלון אולמן • קוד האימון
   5.0
   מופעל באמצעות Facebook
   Sigal Leon Shnaper
   Sigal Leon Shnaper
   2019-12-11T15:55:52+0000
   זכות ללמוד בקוד אימון, צוות מדהים ועדי מעבירה את השיעורים בצורה חוויתית ובעוצמה שלא הכרתם. ממליצה בחום ❣
   אברימי אורבך
   אברימי אורבך
   2019-10-23T11:12:42+0000
   מומלץ בחום. מיקצועי ברמה אחרת.
   בילי לוי
   בילי לוי
   2019-07-07T20:38:21+0000
   מהחוויה שלי, ביה״ס מקצועי ביותר המנחים מדהימים, מחכה ליום שלישי משבוע לשבוע, חוויית למידה טובה, תוך כדי עוברת תהליכים מופלאים בעצמי. מומלץ בחום.קראו עוד
   Meirav Kadichevski
   Meirav Kadichevski
   2019-06-12T06:56:47+0000
   הסטנדרטים סופר גבוהים, אני לומדת לעזור לאחרים ובמקביל מפנימה תובנות ומעמיקה תהליכים עם עצמי, הסביבה תומכת, מאפשרת ומעצימה, הכל מדויק ומאורגן, הצוות קשוב וגמיש, מ-ו-מ-ל-ץ!!!!!קראו עוד
   Dana Omer
   Dana Omer
   2019-06-08T10:15:16+0000
   לפני שנתיים זכיתי להיחשף לתכנים המעולים של קוד המנצח בראשותו של אלון אולמן האחד והיחיד שקידמו אותי מאד והעלו את חיי לרמה הבאה. תהליך הנבחרת העצים אותי רבות ואני נמצאת כל העת בשלבי התפתחות וגדילה מתמדת. כשהגיעה ההזדמנות להשתתף בקורס האימון ידעתי שזה המקום הכי נכון עבורי להמשיך לצמוח ולהתקדם מבחינה אישית ומקצועית. אני כעת בעיצומו של המחזור הראשון של בית הספר ואין מאושרת ממני. כל שבוע אני מחכה בשקיקה ליום הלימודים ורוצה לשמוע וללמוד עוד ועוד. תענוג אמיתי להיות בקורס כל כך חוויתי שמועבר בסטנדרטים הכי גבוהים על ידי מנחים בכירים מהטובים ביותר שיש. כל שיעור מלא בתכנים מעשירים והעדכניים ביותר, משלב מצגות מרשימות, סימולציות מרגשות ומעניק שפע של תובנות וכלים מעולים לחיים מלאי שפע. זו לא עוד קורס או עוד כיתה זו משפחה! סביבה מנצחת אמיתית, מפרגנת, מעצימה ומקדמת. מומלץ בחום ובאהבה רבה!!קראו עוד
   Matan Ben Ami
   Matan Ben Ami
   2019-06-08T05:42:38+0000
   בטוח עבר לכם בראש "יאללה איפה אני יכול/ה ללמוד אימון ברמה הגבוה ביותר? " איפה אפשר למצוא את התכנים הטובים ביותר, סביבה מנצחת, מרצים מדהימים, כלים פרקטים, שיטה שעובדת, סטנדרטים גבוהים, ושכל זה יעבור בכיף, עוצמה ואנרגיות גבוהות?? אז אני מצאתי!!!😃 קוראים לו *קוד האימון* וזה הבית ספר לאימון של אלון אולמן האדיר! שנשען על ניסיון ענק של מאות מתאמנים ומאמנים מוכשרים!! שפשוט זיקקו בדיוק את מה שעובד למקום אחד!! תודה רבה.. אני שמח שזכיתי ללמוד במקום כזה😊קראו עוד
   Vered Pery
   Vered Pery
   2019-06-07T17:50:33+0000
   מרגישה ברת מזל שאני משתתפת במחזור הראשון של בית-הספר לאימון. מחכה בקוצר רוח כל שבוע למפגש שמעיף אותי למעלה, ומוציא אותי עם חיוך ואנרגיה שמאפשרים להתחיל את היום מהתחלה. התכנים מרתקים, עדי המדריכה מלאת ידע והומור, משרה אוירה נהדרת גם בכיתת הלימוד וגם בקבוצת הווטסאפ, מדגימה טכניקות מקצועיות בדרכים מיוחדות (כולנו מאוהבים בה) ורוני המנצח (ביותר ממובן אחד) עושה לנו הפסקות עם שרביט הקסמים שלו, והפעלות מעולם המוסיקה. ובסוף כל הכיף הזה – אני עוד אצא עם הכשרה מקצועית משובחת, חומרי לימוד מסודרים, והמון כלים בארגז הכלים שלי. מה עוד אפשר לבקש?קראו עוד
   Adi Elkayam
   Adi Elkayam
   2019-06-07T13:54:22+0000
   להיות מאמן של מישהו זו אחריות ענקית. קוד האימון זה פרקטי, זה מקצועי כל כך, זה הארוורד של בתי ספר לאימון – פלוס נשמה שלא רואים במקומות אחרים. דורות המאמנים הבאים של ישראל צומחים במקום ראוי ומיוחד. סופסוף בית ספר למאמנים מנצחים.קראו עוד
   Raphael Rainer
   Raphael Rainer
   2019-06-07T13:13:14+0000
   אני נמצא כרגע במהלך הקורס (אחרי כ 10 שבועות). הקורס מאד מקצועי, בנוי בסטנדרטים הכי גבוהים, ומצייד את המשתתפים בכלים חזקים ואפקטיביים שמכשירים אותם להפוך למאמני חיים שיודעים לטפל ולעזור בכל מי ומה שיגיע לפתחם. התוכן מאד עשיר ואיכותי, המנחה/ים בעלי ידע ונסיון רב בתחום, ובנוסף בונוס: גם חייהם של החניכים עצמם בקורס מושפעים ומוטבים תוך כדי הלימוד בצורה משמעותית מן הכלים והחומר הנלמד. בקיצור קורס איכותי ביותר ומומלץ בחום – למי שרוצה להפוך למאמן חיים, וגם למי שרוצה לקבל זריקת מרץ ענקית בכוון של צמיחה והתפתחות אישית!קראו עוד
   Ilan Masarano
   Ilan Masarano
   2019-06-07T12:52:14+0000
   לפני שנתיים לקחתי החלטה ! הייתי במצב בו הכל היה מעולה ושום דבר לא היה טוב 🙁 התחלתי בסדנה של הקוד המנצח משם המשכתי לנבחרת. אך למרות שהתהליכים האלו עזרו לי ללא כל ספק למקד את יכולת השליטה שלי בחיי, עזרו לי לאבד שלושים קילו ממשקלי, להפוך את עצמי מבטטת כורסה לרץ ולספורטאי סיבולת, להתגבר על פחד ממים וללמד את עצמי לרכב על אופניים (בגיל 45 כן). הרגשתי צורך להמשיך ! לחדד את הידע שלי להבין את ה"קסם שקרה לי". בדיוק אז נפתח המחזור הראשון של קוד האימון. בית הספר לאימון מבית הקוד המנצח. כאשר אחת המורות / מנחות הכי מדהימות עדי, מנחה את הקורס. לא מדובר כאן במשחק ילדים ! אלא בקורס הכי מקצועי עם החומר הכי חדשני שנכתב על ידי על ידי אנשים שלא באו להרוויח כאן כמה גרושים על כל תלמיד. אלה הגיעו מתוך יעוד אמיתי להביא טוב לעולם. רואים את זה בבחירת מיקום הקורס (בית חיל האוויר בהרצליה). רמת החומר המלמד. הניסיון המעשי של המנחה ושל הצוות התומך. הסטנדרט הגבוה של ספרי הלימוד המצגות ואף האפשרות / דרישה להשלים שיעורים שלא הצלחתי להגיע אליהם עקב אילוצי החיים. ועד אפילו הדברים הקטנים כמו כיבוד ואיזכור ימי הולדת 🙂 אז אם חשבתם על לימודי אימון אם כמקצוע ואם הלימוד עצמי כדי לחדד את היכולות שלכם להבין ולנהל מפגשים אנושיים בין עם בעסקים או בעבודה. אני ממליץ בחוםקראו עוד
   Sharon Ruso
   Sharon Ruso
   2019-06-07T11:24:47+0000
   איפשהו במורד הדרך הפסקתי. הפסקתי לאכול נכון, הפסקתי לאהוב, הפסקתי להביט, הפסקתי לחלום, הפסקתי לרצות, הפסקתי לשאוף, הפסקתי….. הפסקתי לחיות. אחרי תהליך התפתחות אישית של כשנה שבעט לי בכל אזורי הנוחות שקיימים נרשמתי לבית הספר לאימון של קוד המנצח. האמת שלא באמת ידעתי אם אני רוצה להיות מאמן או אפילו אם אני טוב בזה. היום אחרי כחצי שנה בקורס, הבנתי שמאמן הוא מי שמאמין שיש קודם כל בשבילו חיי אפשרויות בלתי מוגבלות, מאמן הוא אמן שיוצר לעצמו ולאחרים חיים שהם יצירת אמנות ומעל לכל מאמן הוא שותף למסע מאתגר ומספק של גילוי והתפתחות עצמיים שמעיפים קדימה. הצוות המדהים ושיטת הלימודים הייחודית הופכים את הלימודים לחוויה מעצימה ומהנה. לכל מי שמאמין שלהיות מאמן אומן זו אמנות אני בטוח שזה המקום בשבילכם. בואו.קראו עוד
   עזרא חגלו
   עזרא חגלו
   2019-06-07T10:18:50+0000
   קורס ברמה גבוהה מאוד ועמוק שמשלב בתוכו את כול הכלים לאימון ובנוסף מקבלים ערך רב מאוד על מהות החיים והיכולת להתמודד עם בעיות ולדעת אך לראות אותם ממקום אחר לגמרי ולדעת אך לראות זאת ולעזור לאנשים להגיע לחיים אותם הם חולמים ורוצים להשיג.קראו עוד
   Iris Frohzad
   Iris Frohzad
   2019-06-05T18:17:38+0000
   אימון אישי? רק בקוד האימון מבית הקוד המנצח של אלון אולמן. תהליך מדוייק ממוקד מהיר. עדי ורוני המדהימים מרצים מאמנים מלווים את כולנו ברמה אחרת!! כלנית ודן הם צוות מנצח!! בזמן קצר מאוד הפכנו כולנו למשפחה אחת. בכל שיעור "עולים על הגריל" מעלים דילמות מאמנים ומתאמנים בלייב. תהליך מדהים. מטלטל מלא בתובנות. תודה על הדרך יחד. ממליצה בחום❤❤❤קראו עוד
   Uzi Sampson
   Uzi Sampson
   2019-06-04T12:23:12+0000
   נמצא עכשיו בעיצומו של הקורס. קורס מרתק עם אנשים נפלאים ומרצים נהדרים! מורגש שהושקע רבות בהכנת התכנים והחומר הנלמד! הקורס נותן כלים להתפתחות אישית נהדרת ומכין את המשתתפים להוביל אנשים אחרים להצלחה בחייהם, להגשמת משאלותיהם, להצבת יעדים, מטרות, תכנית פעולה. התכנית והקורס מבוססים על עקרונות קוד המנצח של אלון אולמן שכל מי שנחשף אליהם ולו במקצת מבין שאפשר לחיות טוב יותר, מאושרים יותר, מצליחים יותר. אפשר ללמוד את זה. כאן לומדים איך ללמד את זה ולהוביל אנשים להצלחה! ממליץ לכל מי שחושב על אימון ועל הובלת אנשים להצלחה בכל תחום!קראו עוד
   Moshe Omidi
   Moshe Omidi
   2019-06-04T00:33:58+0000
   קורס מדהים! מכוון מטרה שעוזר לך לשדרג את חייך ואת חיי הסובבים אותך ע״י מתן כלים עוצמתיים! מומלץ בחום לכל מי שרוצה להיות הגרסה הטובה ביותר שלו ולכל מי שרוצה להיות מאמן מצליח🥇קראו עוד
   Maayan Valk
   Maayan Valk
   2019-06-03T18:47:06+0000
   תהליך הלמידה מחייב אותי לעבור כל שיעור ושיעור קודם כל על עצמי, לשאול את עצמי את השאלות ולהגיע להבנות ותובנות. מעבר לכך הכלים הנלמדים כדי לעזור ולהוביל את המתאמן הם כלים שאני מוצאת אותם יישימים בחיי הפרטיים בכל מישור, והם בעלי השפעה עצומה. אין כמו להרגיש את ההשפעה והפונציאל על עצמך והסביבה הקרובה שלך כדי להבין את הערך שאתה יכול להעניק לאחרים בעזרת האימון. השילוב של אימון בשיטת קוד המנצח הוא בהיר,מעשי, מדיד… שיעורים מרתקים. מרצים מדהימים. כלי לחיים.קראו עוד
   Yaniv Martinez
   Yaniv Martinez
   2019-06-03T11:37:12+0000
   כמי שנמצא בעיצומו של הקורס, חשוב לי לציין שמדובר על קורס משנה חיים! הידע והכלים שאנו מקבלים, מבוססים על ניסיון וידע רב שנצבר לאורך שנים בנבחרות של אלון אולמן. זאת בנוסף למדריכים, עדי כהן ורוני פורת, אוטוריטות מובילות בענף האימון. קורס מושקע ביותר, שמעניק ערך רב למשתתפים! מי שמתעניין/מתלבט אשמח לשתף מהחוויה שלי, באופן אישי (ניתן לפנות אלי בהודעה בפרטי).קראו עוד
   רחלי דלגדו
   רחלי דלגדו
   2019-02-25T21:49:52+0000
   אנשים גדולים נולדים מחדש שם..
   הביקורות הבאות
  • האימון האישי החל להתפתח לפני מספר עשורים. המקצוע התגבש כגישה לשיפור ביצועים מתוך אימון בעולם הספורט. הרעיון השתכלל בעשורים העוקבים על ידי שימוש בכלים מתחומים של פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה הומניסטית, תאוריות ניהול ואסכולות נוספות בחקר התנהגות אנושית. למעשה כיום מקצוע האימון נוגע ומטפל בכל תחומי החיים.

   להגשת מועמדות לקוד האימון

    *הקבלה ללימודי אימון בביה"ס להכשרת מאמנים – קוד האימון, מותנית במילוי שאלון היכרות ועריכת ראיון קבלה אישי על ידי איש צוות בכיר.

    קוד האימון

    בית הספר לאימון בשיטת קוד המנצח

    קורס הכשרת מאמנים בשיטת קוד המנצח בפיתוח אלון אולמן ובשיתוף עם המרכז להכשרת מנהלים הבינתחומי הרצליה מסמיך מאמנים בכל תחומי החיים להובלת אנשים לחיות את החיים שהם תמיד רצו!

    ליהי דהן 077-4243441

    יועצת התאמת קורסים