לייעוץ והתאמה 077-4243441

איך מגשימים חלומות

"התחייבות היא מה שהופכת הבטחה למציאות. המילים מעידות על כוונה, ומעשים חזקים יותר מכל מילה. זה אומר לפנות זמן כשאין, להמשיך הלאה, פעם אחר פעם, שנה אחרי שנה אחרי שנה. התחייבות היא מה שמעצבת אישיות, הכוח לשנות את איך שדברים נראים. זה ניצחון יומי של אינטגריטי (שלמות פנימית) על הסקפטיות"

– אברהם לינקולן.

הנושא של מחויבות הוא מרכזי מאוד באימון, בגלל שהוא אבן היסוד של יצירת החיים שאנחנו רוצים.

כשמתחילים משהו חדש, או שעולים ברמת החיים ומשנים את הקיים, הכוח של המחויבות שלנו יכול לעשות את ההבדל בין תוצאות בינוניות, להישגים מרשימים באמת.

לפי ההגדרה- התחייבות היא הבטחה, בעיקר לעצמנו (למרות שהיא יכולה להיות לאחרים). התחייבות היא הרצון להשקיע זמן ואנרגיה במשהו שאנחנו מאמינים בו – אפילו שקשה להשיגו # ובמיוחד כשקשה להשיגו.

כשמאמנים אנשים להכניס רעב להצלחה בעסק שלהם לדוגמה, ניתן לראות מה היא התחייבות אמיתית.

אם זה לעורר את האש של להתחייב שוב לחלומות הישנים של המתאמנים שלכם, לגרום להם ל"Stretch", ויציאה מאזור הנוחות שמזמן נהפך לאזור הנכות, ומגביל אותם מלנצל מהזדמנויות. זה ללמד את המתאמנים להתחייב להיות פגיעים ולא מושלמים כדי להשיג את התמיכה שהם צריכים.

מבין הדברים הנלמדים באימון, "מסע הגיבור" הוא תהליך אשר עושה את ההבדל שהופך את ההבנה של מערכת היחסים שלנו עם המילה "התחייבות" - למילה שמכניסה בנו רעב בריא להשיג את הדבר שאנחנו רוצים, ובכך לאפשר לחלומות שלנו להפוך למציאות.

התחייבות היא מה שגורמת לנו להפוך חלום לתכנית פעולה. זה הכוח של הרצון, שמובל על ידי תמונה מנצחת, ומקבל דחיפה על ידי כוח פנימי של טורפדו ראש ברזל.

ככה אנשים מנצחים אולימפיאדות, עולים על האוורסט, או חוגגים יובל של נישואים - והכוח שגורם לכך הוא כוח שכדאי להכיר אותו!

במהלך קורסי קוד האימון, אנחנו מלמדים את המשתתפים לאמץ את המחויבות, וללמוד איך היא משרתת אותם מעולה בדרך שלהם לפריצת גבולות.

אז...

- איזה תמיכה יש לכם בחיים שיכולה לעזור לכם להשיג את המטרות שלכם?

- אילו פעולות עליכם לעשות כדי להראות המחויבות שלכם?

- למה אתם...?

תשתפו אותנו בתגובות!


Rating

בית הספר להכשרת מאמנים
בשיטת קוד המנצח

קוד האימון. הצלחה מעשית.

האימון האישי החל להתפתח לפני מספר עשורים. המקצוע התגבש כגישה לשיפור ביצועים מתוך אימון בעולם הספורט. הרעיון השתכלל בעשורים העוקבים על ידי שימוש בכלים מתחומים של פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה הומניסטית, תאוריות ניהול ואסכולות נוספות בחקר התנהגות אנושית. למעשה כיום מקצוע האימון נוגע ומטפל בכל תחומי החיים.

להגשת מועמדות לקוד האימון

      אני מעל גיל 27, עומד/ עומדת בתנאי הסף להגשת מועמדות ומעוניין/ מעוניינת שיחזרו אלי לפרטים נוספים.

    *הקבלה ללימודי אימון בביה"ס להכשרת מאמנים - קוד האימון, מותנית במילוי שאלון היכרות ועריכת ראיון קבלה אישי על ידי איש צוות בכיר.

    Scroll to Top