קורס אימון לזוגיות

הצעד הבא שלך כמאמן.ת

קורס קואצ'ינג, לימודי קואצ'ינג

מחזור 2 יוצא לדרך! 09.10.23, ימי שני אחה"צ בהרצליה

הקורס מיועד למאמנים בעלי תעודת מאמנ.ת ממוסד מוכר

לפרטים נוספים על הקורס נא להשאיר שם וטלפון

  בוגרי קוד האימון? התקשרו כבר עכשיו לשריין מקום: 077-4243441

  חדשות טובות מלשכת המאמנים

  התמחות מיוחדת זאת מזכה ב-100 נקודות לקבלת דרגת מאמן מקצועי ועוד 250 נקודות לקבלת דרגת מאמן בכיר. הזכאות תינתן גם למי שכרגע בפרקטיקום (לאחר סיום הפרקטיקום).

  מה מיוחד בקורס

  קורס התמחות מתקדם באימון במערכות יחסים ואימון זוגי

  שלוש התמחויות בקורס אחד

  אימון במערכות יחסים - אימון זוגי - אימון למציאת זוגיות


  שיטת אימון ייעודית לשדרוג מערכות יחסים בכול תחומי החיים: יחסי זוגיות, יחסי הורות, יחסי עבודה.

  הקורס יקנה לך כלים ומיומנויות אימון פרקטיות מתקדמות בסטנדרטים גבוהים המהווים מודל אימוני ייחודי באימון מערכות יחסים ובאימון זוגי. הקורס מלווה במצגות ייחודיות, סט כלים וסיכומי ספרים בתחום הזוגיות.

  אימון חדשני על בסיס המודל המתקדם בעולם הרפואה של "רפואה מונעת" במטרה ליצירת מערכות יחסים מעולות, מאושרות, המעניקות אנרגיה לצמיחה והתפתחות.

  בקורס יתארחו מומחים מרתקים מתחומי הזוגיות, סקס, אינטימיות וכו' שיעניקו לנו זוויות נוספות וכלים פרקטיים מהעולמות שלהם שעשינו להם הסבה לשימוש באימון.


  מרצים מהמובילים בתחום!

  אמרנו כבר שדברים טובים באים בזוגות? אז את הקורס שלנו יעבירו שני מנחים מעולים

  כלנית ברנס

  מנהלת מקצועית, רכזת קורסים ומנחה, מדריכה מוסמכת ומאמנת בכירה MCIL

  חי לוגסי

  (סא"ל במי"ל) מרצה מומחה בחוסן מנטאלי, מנחה NLP ופסיכולוגיה הישגית


  מה? מתי? איפה?

  • הקורס כולל 12 מפגשים פרונטליים, מתקיים מתקיים בימי שני החל מ – 09/10/2023
  • הקורס יתקיים בהרצליה בין השעות 16:00-21:00, 60 ש"א.
  • הקורס מקנה כלים ומיומנויות אימון מתקדמים וחדשניים לאימון במערכות יחסים, אימון זוגי ואימון למציאת זוגיות.
  • קורס האימון נלמד במודל קוד האימון ובסיומו מקבלים מדריך ייחודי למאמן.
  • מקבלים שני מתאמנים אישיים וגם 4 הדרכות אישיות על אימון במערכות יחסים ואימון למציאת זוגיות.
  איך נראה תהליך של אימון זוגי?

  אימון זוגי

  בזמן שאנחנו מדברים על מונחים כמו שפע', אנחנו לא מדברים עליו באספקט אחד ויחיד. אנחנו מדברים על שפע בכל תחום בחיים. אנחנו מדברים עליו בתחום הכלכלי, בקריירה, בהגשמת חלומות וכן, שפע הוא גם משהו שאנחנו מעוניינים לראות בזוגיות שלנו, בחיינו האישיים. אימון זוגי היא מסגרת מדהימה, המאפשרת לבני זוג למצוא את האהבה שלהם מחדש, למצוא את עצמם מחדש. תהליך מהסוג הזה, מנסה להוביל לשינוי פרדיגמות, לשינוי הסיפור הזוגי של שניים, כמו שהם ראו אותו עד עתה. בית ספר לאימון בשיטת אימון מנצח, מאמין בכל שבכל אדם, יש ניצוץ נשמתי שהוא רק שלו. כל אחד יכול לחיות היום את הגרסה הטובה ביותר שלו עצמו, כל מה שהוא צריך זה את הכלים לעשות זאת. אנחנו נשמח ללוות אתכם בדרך ולהיות מי שמובילים אתכם למציאות חדשה, שונה מזו שהכרתם עד עתה.


  כל תהליך של אימון זוגי, דורש מאיתנו בראש ובראשונה ליצור מרחב מתאים להתפתחות העניין הוא שבבית, בין הצעקות של הילדים לשלל המטלות האינסופיות, לא תמיד יש את השקט והפניות, להגיע לדברים החשובים באמת, הקשר הזוגי. לכן, אימון זוגי הוא קודם כל מרחב שקט, רגוע, בו אפשר להתחיל לדבר על דברים. התפקיד של המאמן, זה להיות שם לצידכם, לעזור לכם להבין את החששות שלכם, את הסיפורים אותם סיפרתם לעצמכם כל החיים. הוא לא נמצא בצד של אחד מכם, אלא, הוא זה שמייצר את הסביבה בה אתם, בני הזוג, תלמדו ליצור תקשורת טובה יותר ונכונה יותר.

  אם אתם רוצים ללמוד אימון זוגי, אנחנו כאן

  אצלנו, בית ספר לאימון בשיטת קוד מנצח, תמצאו גם אנשי מקצוע מצויינים עבור אימון זוגי וגם לימודים אשר יכשירו אתכם, להפוך מטפלים בעצמכם. אם יש לכם שאלות, אם תרצו לשמוע עוד על הפעילות שלנו ולהכיר את סגל המנחים מקרוב ,אתם מוזמנים להציץ באתר שלנו. תמצאו שם את כל המידע שיעזור לכם לקבל החלטה טובה ונבונה. אנחנו תמיד שמחים לעזור, כאן, בטלפון או באתר, זמנים לכל שאלה.


  לקבלת פרטים נוספים והרשמה לקורס

   Scroll to Top