לייעוץ והתאמה 077-4243441

כמה באמת מרווחים מאמנים אישיים  (וזאת הסיבה שרוב המאמנים האישיים נכשלים)

האם אתה באמת יכול לעשות הכנסה במשרה מלאה כמאמן אישי? תנו לנו לנחש : אתם חושבים לשנות קריירה ולהצטרף לקורס אימון ולעשות את הצעד הראשון להיות מאמן אישי? מדהים! וברוך הבא!

ועכשיו אתה תוהה כמה אתה יכול לגבות עבור האימון? וחשוב מכך, אתה רוצה לדעת כמה כסף אתה יכול לצפות להרוויח בשנה הקרובה? מהי משכורת של מאמן/ת אישי?

לפני שנדבר על כסף, ראשית אני רוצה להיות כנה, כי לפתוח עסק באימון אישי זה מאתגר…

האם הקולות הבאים נשמעים מוכרים?

"נגמר לי הכסף ואני צריך לחזור לעבודה היומית שלי.."

"אני רוצה לעשות את זה, אבל מה אם אני לא מוצא לקוחות משלמים.."

"שלחתי המון הודעות וואטסאפ ולא קיבלתי אף תגובה.. אז איך אני אקדם את עסק האימון שלי בינתיים. אני מותש."

קריאת ההצהרות הנ"ל זה בערך כמו פגיעה בלב.

אך יש לך כל כך הרבה חלומות ויעדים מדהימים סביב אימון ועזרה לאנשים וזה נותן לך הרגשה טובה, אבל…

מה אם אתה לא מצליח להבין איך להרוויח כסף כמאמן אישי?

אתה בטח מכיר לפחות אדם אחד שהכריז על עצמו כמאמן אישש ואז קיבל צרצרים בתגובה.

מאמנים עוזבים מדי יום ביומו את האימון.

זה מספיק כדי לגרום לך לחשוב שכמעט אף אחד לא יכול לעשות את זה במשרה מלאה.

אבל אתה טועה. בואו נסתכל על הנתונים! להלן העובדות:

Life Coaching זאת תעשייה של מיליארד דולר – רק בארצות הברית. הנה גרף שהורכב על ידי סוכנות מחקרי שוק IBIS המתבונן על שוק ומגמות האימון בארצות הברית:

כמה מרוויח מאמן אישי

ובארץ? ישראל מצטרפת כעת למה שמכונה בעגה המקצועית 'התנועה לפוטנציאל אנושי', שנובעת מאחת התופעות החזקות בעידן הנוכחי. מכל עבר מדברים על אושר, אבל חלק גדול מהאנשים אינם מרגישים מספיק מאושרים, לפחות ביחס לציפיותיהם מהחיים. זה יכול להיות רק בתחום אחד, כמו קריירה או זוגיות, ולעתים זה עמוק הרבה יותר.

מדינת האימון

התופעה הזו, שרובה עדיין מתחת לרדאר, מתעצמת וצפויה להפוך בהדרגה לחלק מהמיינסטרים. "ישראל עולה כיתה. בעשור האחרון פרח פה שוק האימון האישי, ויש למעלה מ-8,000 מאמנים אישיים "בארה"ב יש 50 אלף, ואצלנו 8,000. אם ניקח את העובדה שבארץ חיים 9 מיליון איש, ובארה"ב 330 מיליון בעולם כולו יש כיום קרוב ל-200 אלף מאמנים מוסמכים מקצועיים, כלומר אנחנו, עם כיפת הברזל שלנו, שולטים על יותר מ-4% מקהילת המאמנים בעולם. מדינת הסטארט-אפ הפכה בעשור האחרון גם למדינת האימון".

סטטיסטיקה בתעשיית מאמנים אישים שם לב למשהו? מגמת עלייה.

2.2% צמיחה שנתית בשנה, של שוק מיליארד דולר? זה המון דולרים. והיא עדיין צומחת, וחזתה לגדול, גם אם אנו נתקלים במיתון גדול, או….. מגיפה!

אבל מה עם הנישה שלי? האם אתה באמת יכול להרוויח מספיק כסף כדי לחיות כמאמן במשרה מלאה כמאמן אישי לחיים או מאמן עסקי או ארגוני? הנה נתון מועיל נוסף לגבי משכורת של מאמן אישי שנאסף מ PayScale: משכורת למאמן אישי בארצות הברית, 48,501 אלף דולר. 170,000 ₪ זה לא רע נכון?

אבל בואו נהיה עובדתיים עוד יותר, כי עובדות חשובות!

סקרנו גם מאמנים  בזירות שונות למספרי הכנסה אמיתיים, כי אנחנו מאמינים בבדיקת נתונים.

השתמשנו בקהילה המונה 10,000 מאמנים מכל רחבי העולם, והנה מה התוצאות :

 • הכנסות מאמן מנהלים: 40,000 ₪ ועד 100,000 ₪ ללקוח.
 • הכנסות לשעה בין 250 ₪ ועד 1,500 ₪.
 • שזה מתורגם ל-₪1,500 עד 15,000 ₪ לתהליך אימון (10 מפגשים).

אז במילים אחרות אם אתה מקבל 12 לקוחות בשנה (אחד לחודש), אתה מרוויח 180,000 ₪ כמאמן בכיר. או 30,000 ₪ כמאמון מתחיל…

הערה חשובה: ממליצים לחשוב על דברים במונחים של חודשים מכיוון שעסק מבוסס על הכנסות חוזרות – חודשים, רבעים, שנים. כדי שיהיה לך עסק אמיתי את/ה צריך/ה שיהיה לך הכנסה קבועה שתוכל לחזות.

כמו כן: גם בזמנים קשים אפשר להרוויח יותר ממה שציפית. שאלנו מאמנים בשלוש ענפי אימון גדולים, מערכות יחסים מנהלים ובעלי עסקים, וכולם ראו צמיחה במהלך בשנת 2020 שנת הקורונה – בממוצע בכל שלושת הענפים – הייתה הרבה מעל 50%.

אימון אישי לחיים

ביה"ס לכשרת מאמנים – קוד האימון

השאירו פרטים ונציג קוד האימון יחזור אליכם עוד היום לייעוץ והתאמת מסלול לימודי אימון:


  אז אם נדמה לך שאת/ה לא יכולים לפתוח עסק אימון אישי עכשיו, אנא עצרו.

  חזרה למשכורות: עבור מאמנים אישיים בואו נהיה שמרנים שוב, ונגיד שאתה מרוויח 2500 ש"ח ללקוח פרטי. אם אתה מקבל ארבע לקוחות בחודש, אתה מרוויח 10,000 ₪  לחודש, 120,000 ₪  לשנה, באופן שמרני.

  בהתחשב בכך שאימון אישי הוא תהליך מכירה יעיל יותר (אינך צריך לשכנע טונות של אנשים בתחום משאבי אנוש וקבלנות דרך חברה גדולה), וזול יותר לרכישה עבור אנשים פרטיים, לפעמים קל יותר לרכוש לקוחות.

  ואפילו לא הגענו לתוכניות אימון קבוצתי או מקוונות, שיכולות להיות בעלות פוטנציאל הכנסה עצום. אז קחו נשימה עמוקה ומשקמת. אנו יודעים שתוכלו להתפרנס מכך (כן!). ואנחנו יודעים שיש מקום בשבילך כמאמן.

  אבל, בעיה: האם אתה יודע להרוויח כסף כמאמן?

  אז אנחנו מגיעים למעגל מלא עכשיו. התחלנו בזה שמאמנים רבים נכשלים.

  הנה הסיבה: הם אף פעם לא לומדים למצוא לקוחות משלמים ולנהל עסק אימון. הם כותבים פוסטים, מודיעים

  ברשתות החברתיות שהם מאמנים ו… צרצרים. שום דבר לא קורה. למה? כי הם מעולם לא למדו איך לשווק ולמכור אימון נכון?!

  כשאתה מקים את עסק לאימון אתה גם הופך להיות יזם, שהוא מערך מיומנויות שונה נכון? אתה יכול להיות מאמן מעולה שעוזר מאוד לאנשים אילו רק היו לך אנשים לאמן ולעוזר להם… אז כיצד למצוא לקוחות משלמים?

  יש המון מקומות שבהם ניתן למצוא את הידע הזה, אבל ידע – כידוע הוא רק פוטנציאל לתוצאות נכון?

  אז אולי לשם הקלות, מדוע לא לתת למישהו שכבר יודע וכבר מגייס לקוחות משלמים לגייס עבורך לקוחות משלמים?!

  • אימון הוא ענף שהולך וגדל – גם ואולי בעיקר בתקופות קשות..
  • אז יש מקום למאמנים חדשים כמוך.
  • ויש גם מקום להרוויח הכנסה סבירה למדי על ידי יצירת צינור קבוע של לקוחות.
  • אבל במקום להשקיע זמן בללמוד איך למצוא לקוחות (בנינו מי אוהב להתעסק בלשכנע אחרים כמה את/ה מאמנים מעולים? ) תשקיע בעצמך בלהיות מאמן מעולה , תלמד ותוסמך בקורס מקצועי מהמתקדמים בארץ – תצטיין – ותוכל לאמן כמה שתרצה ולהרוויח כמה ? כמה שמגיע לך.


  Rating
  אלון אולמן | קוד האימוןן - קורס קואצ'ינג
  אלון אולמן

  יו"ר קבוצת קוד המנצח.

  מייסד בית הספר קוד האימון. סופר רב המכר "פריצת גבולות". מאמן בכיר. תואר שני בהצטיינות מאוניברסיטת האריוט וולט אנגליה. תואר ראשון בהצטיינות אוניברסיטת חיפה.


 • בית הספר להכשרת מאמנים בשיטת קוד המנצח

  קוד האימון. הצלחה מעשית.

  • מה אומרים עלינו

   אלון אולמן • קוד האימון
   5.0
   מופעל באמצעות Facebook
   Sigal Leon Shnaper
   Sigal Leon Shnaper
   2019-12-11T15:55:52+0000
   זכות ללמוד בקוד אימון, צוות מדהים ועדי מעבירה את השיעורים בצורה חוויתית ובעוצמה שלא הכרתם. ממליצה בחום ❣
   אברימי אורבך
   אברימי אורבך
   2019-10-23T11:12:42+0000
   מומלץ בחום. מיקצועי ברמה אחרת.
   בילי לוי
   בילי לוי
   2019-07-07T20:38:21+0000
   מהחוויה שלי, ביה״ס מקצועי ביותר המנחים מדהימים, מחכה ליום שלישי משבוע לשבוע, חוויית למידה טובה, תוך כדי עוברת תהליכים מופלאים בעצמי. מומלץ בחום.קראו עוד
   Meirav Kadichevski
   Meirav Kadichevski
   2019-06-12T06:56:47+0000
   הסטנדרטים סופר גבוהים, אני לומדת לעזור לאחרים ובמקביל מפנימה תובנות ומעמיקה תהליכים עם עצמי, הסביבה תומכת, מאפשרת ומעצימה, הכל מדויק ומאורגן, הצוות קשוב וגמיש, מ-ו-מ-ל-ץ!!!!!קראו עוד
   Dana Omer
   Dana Omer
   2019-06-08T10:15:16+0000
   לפני שנתיים זכיתי להיחשף לתכנים המעולים של קוד המנצח בראשותו של אלון אולמן האחד והיחיד שקידמו אותי מאד והעלו את חיי לרמה הבאה. תהליך הנבחרת העצים אותי רבות ואני נמצאת כל העת בשלבי התפתחות וגדילה מתמדת. כשהגיעה ההזדמנות להשתתף בקורס האימון ידעתי שזה המקום הכי נכון עבורי להמשיך לצמוח ולהתקדם מבחינה אישית ומקצועית. אני כעת בעיצומו של המחזור הראשון של בית הספר ואין מאושרת ממני. כל שבוע אני מחכה בשקיקה ליום הלימודים ורוצה לשמוע וללמוד עוד ועוד. תענוג אמיתי להיות בקורס כל כך חוויתי שמועבר בסטנדרטים הכי גבוהים על ידי מנחים בכירים מהטובים ביותר שיש. כל שיעור מלא בתכנים מעשירים והעדכניים ביותר, משלב מצגות מרשימות, סימולציות מרגשות ומעניק שפע של תובנות וכלים מעולים לחיים מלאי שפע. זו לא עוד קורס או עוד כיתה זו משפחה! סביבה מנצחת אמיתית, מפרגנת, מעצימה ומקדמת. מומלץ בחום ובאהבה רבה!!קראו עוד
   Matan Ben Ami
   Matan Ben Ami
   2019-06-08T05:42:38+0000
   בטוח עבר לכם בראש "יאללה איפה אני יכול/ה ללמוד אימון ברמה הגבוה ביותר? " איפה אפשר למצוא את התכנים הטובים ביותר, סביבה מנצחת, מרצים מדהימים, כלים פרקטים, שיטה שעובדת, סטנדרטים גבוהים, ושכל זה יעבור בכיף, עוצמה ואנרגיות גבוהות?? אז אני מצאתי!!!😃 קוראים לו *קוד האימון* וזה הבית ספר לאימון של אלון אולמן האדיר! שנשען על ניסיון ענק של מאות מתאמנים ומאמנים מוכשרים!! שפשוט זיקקו בדיוק את מה שעובד למקום אחד!! תודה רבה.. אני שמח שזכיתי ללמוד במקום כזה😊קראו עוד
   Vered Pery
   Vered Pery
   2019-06-07T17:50:33+0000
   מרגישה ברת מזל שאני משתתפת במחזור הראשון של בית-הספר לאימון. מחכה בקוצר רוח כל שבוע למפגש שמעיף אותי למעלה, ומוציא אותי עם חיוך ואנרגיה שמאפשרים להתחיל את היום מהתחלה. התכנים מרתקים, עדי המדריכה מלאת ידע והומור, משרה אוירה נהדרת גם בכיתת הלימוד וגם בקבוצת הווטסאפ, מדגימה טכניקות מקצועיות בדרכים מיוחדות (כולנו מאוהבים בה) ורוני המנצח (ביותר ממובן אחד) עושה לנו הפסקות עם שרביט הקסמים שלו, והפעלות מעולם המוסיקה. ובסוף כל הכיף הזה – אני עוד אצא עם הכשרה מקצועית משובחת, חומרי לימוד מסודרים, והמון כלים בארגז הכלים שלי. מה עוד אפשר לבקש?קראו עוד
   Adi Elkayam
   Adi Elkayam
   2019-06-07T13:54:22+0000
   להיות מאמן של מישהו זו אחריות ענקית. קוד האימון זה פרקטי, זה מקצועי כל כך, זה הארוורד של בתי ספר לאימון – פלוס נשמה שלא רואים במקומות אחרים. דורות המאמנים הבאים של ישראל צומחים במקום ראוי ומיוחד. סופסוף בית ספר למאמנים מנצחים.קראו עוד
   Raphael Rainer
   Raphael Rainer
   2019-06-07T13:13:14+0000
   אני נמצא כרגע במהלך הקורס (אחרי כ 10 שבועות). הקורס מאד מקצועי, בנוי בסטנדרטים הכי גבוהים, ומצייד את המשתתפים בכלים חזקים ואפקטיביים שמכשירים אותם להפוך למאמני חיים שיודעים לטפל ולעזור בכל מי ומה שיגיע לפתחם. התוכן מאד עשיר ואיכותי, המנחה/ים בעלי ידע ונסיון רב בתחום, ובנוסף בונוס: גם חייהם של החניכים עצמם בקורס מושפעים ומוטבים תוך כדי הלימוד בצורה משמעותית מן הכלים והחומר הנלמד. בקיצור קורס איכותי ביותר ומומלץ בחום – למי שרוצה להפוך למאמן חיים, וגם למי שרוצה לקבל זריקת מרץ ענקית בכוון של צמיחה והתפתחות אישית!קראו עוד
   Ilan Masarano
   Ilan Masarano
   2019-06-07T12:52:14+0000
   לפני שנתיים לקחתי החלטה ! הייתי במצב בו הכל היה מעולה ושום דבר לא היה טוב 🙁 התחלתי בסדנה של הקוד המנצח משם המשכתי לנבחרת. אך למרות שהתהליכים האלו עזרו לי ללא כל ספק למקד את יכולת השליטה שלי בחיי, עזרו לי לאבד שלושים קילו ממשקלי, להפוך את עצמי מבטטת כורסה לרץ ולספורטאי סיבולת, להתגבר על פחד ממים וללמד את עצמי לרכב על אופניים (בגיל 45 כן). הרגשתי צורך להמשיך ! לחדד את הידע שלי להבין את ה"קסם שקרה לי". בדיוק אז נפתח המחזור הראשון של קוד האימון. בית הספר לאימון מבית הקוד המנצח. כאשר אחת המורות / מנחות הכי מדהימות עדי, מנחה את הקורס. לא מדובר כאן במשחק ילדים ! אלא בקורס הכי מקצועי עם החומר הכי חדשני שנכתב על ידי על ידי אנשים שלא באו להרוויח כאן כמה גרושים על כל תלמיד. אלה הגיעו מתוך יעוד אמיתי להביא טוב לעולם. רואים את זה בבחירת מיקום הקורס (בית חיל האוויר בהרצליה). רמת החומר המלמד. הניסיון המעשי של המנחה ושל הצוות התומך. הסטנדרט הגבוה של ספרי הלימוד המצגות ואף האפשרות / דרישה להשלים שיעורים שלא הצלחתי להגיע אליהם עקב אילוצי החיים. ועד אפילו הדברים הקטנים כמו כיבוד ואיזכור ימי הולדת 🙂 אז אם חשבתם על לימודי אימון אם כמקצוע ואם הלימוד עצמי כדי לחדד את היכולות שלכם להבין ולנהל מפגשים אנושיים בין עם בעסקים או בעבודה. אני ממליץ בחוםקראו עוד
   Sharon Ruso
   Sharon Ruso
   2019-06-07T11:24:47+0000
   איפשהו במורד הדרך הפסקתי. הפסקתי לאכול נכון, הפסקתי לאהוב, הפסקתי להביט, הפסקתי לחלום, הפסקתי לרצות, הפסקתי לשאוף, הפסקתי….. הפסקתי לחיות. אחרי תהליך התפתחות אישית של כשנה שבעט לי בכל אזורי הנוחות שקיימים נרשמתי לבית הספר לאימון של קוד המנצח. האמת שלא באמת ידעתי אם אני רוצה להיות מאמן או אפילו אם אני טוב בזה. היום אחרי כחצי שנה בקורס, הבנתי שמאמן הוא מי שמאמין שיש קודם כל בשבילו חיי אפשרויות בלתי מוגבלות, מאמן הוא אמן שיוצר לעצמו ולאחרים חיים שהם יצירת אמנות ומעל לכל מאמן הוא שותף למסע מאתגר ומספק של גילוי והתפתחות עצמיים שמעיפים קדימה. הצוות המדהים ושיטת הלימודים הייחודית הופכים את הלימודים לחוויה מעצימה ומהנה. לכל מי שמאמין שלהיות מאמן אומן זו אמנות אני בטוח שזה המקום בשבילכם. בואו.קראו עוד
   עזרא חגלו
   עזרא חגלו
   2019-06-07T10:18:50+0000
   קורס ברמה גבוהה מאוד ועמוק שמשלב בתוכו את כול הכלים לאימון ובנוסף מקבלים ערך רב מאוד על מהות החיים והיכולת להתמודד עם בעיות ולדעת אך לראות אותם ממקום אחר לגמרי ולדעת אך לראות זאת ולעזור לאנשים להגיע לחיים אותם הם חולמים ורוצים להשיג.קראו עוד
   Iris Frohzad
   Iris Frohzad
   2019-06-05T18:17:38+0000
   אימון אישי? רק בקוד האימון מבית הקוד המנצח של אלון אולמן. תהליך מדוייק ממוקד מהיר. עדי ורוני המדהימים מרצים מאמנים מלווים את כולנו ברמה אחרת!! כלנית ודן הם צוות מנצח!! בזמן קצר מאוד הפכנו כולנו למשפחה אחת. בכל שיעור "עולים על הגריל" מעלים דילמות מאמנים ומתאמנים בלייב. תהליך מדהים. מטלטל מלא בתובנות. תודה על הדרך יחד. ממליצה בחום❤❤❤קראו עוד
   Uzi Sampson
   Uzi Sampson
   2019-06-04T12:23:12+0000
   נמצא עכשיו בעיצומו של הקורס. קורס מרתק עם אנשים נפלאים ומרצים נהדרים! מורגש שהושקע רבות בהכנת התכנים והחומר הנלמד! הקורס נותן כלים להתפתחות אישית נהדרת ומכין את המשתתפים להוביל אנשים אחרים להצלחה בחייהם, להגשמת משאלותיהם, להצבת יעדים, מטרות, תכנית פעולה. התכנית והקורס מבוססים על עקרונות קוד המנצח של אלון אולמן שכל מי שנחשף אליהם ולו במקצת מבין שאפשר לחיות טוב יותר, מאושרים יותר, מצליחים יותר. אפשר ללמוד את זה. כאן לומדים איך ללמד את זה ולהוביל אנשים להצלחה! ממליץ לכל מי שחושב על אימון ועל הובלת אנשים להצלחה בכל תחום!קראו עוד
   Moshe Omidi
   Moshe Omidi
   2019-06-04T00:33:58+0000
   קורס מדהים! מכוון מטרה שעוזר לך לשדרג את חייך ואת חיי הסובבים אותך ע״י מתן כלים עוצמתיים! מומלץ בחום לכל מי שרוצה להיות הגרסה הטובה ביותר שלו ולכל מי שרוצה להיות מאמן מצליח🥇קראו עוד
   Maayan Valk
   Maayan Valk
   2019-06-03T18:47:06+0000
   תהליך הלמידה מחייב אותי לעבור כל שיעור ושיעור קודם כל על עצמי, לשאול את עצמי את השאלות ולהגיע להבנות ותובנות. מעבר לכך הכלים הנלמדים כדי לעזור ולהוביל את המתאמן הם כלים שאני מוצאת אותם יישימים בחיי הפרטיים בכל מישור, והם בעלי השפעה עצומה. אין כמו להרגיש את ההשפעה והפונציאל על עצמך והסביבה הקרובה שלך כדי להבין את הערך שאתה יכול להעניק לאחרים בעזרת האימון. השילוב של אימון בשיטת קוד המנצח הוא בהיר,מעשי, מדיד… שיעורים מרתקים. מרצים מדהימים. כלי לחיים.קראו עוד
   Yaniv Martinez
   Yaniv Martinez
   2019-06-03T11:37:12+0000
   כמי שנמצא בעיצומו של הקורס, חשוב לי לציין שמדובר על קורס משנה חיים! הידע והכלים שאנו מקבלים, מבוססים על ניסיון וידע רב שנצבר לאורך שנים בנבחרות של אלון אולמן. זאת בנוסף למדריכים, עדי כהן ורוני פורת, אוטוריטות מובילות בענף האימון. קורס מושקע ביותר, שמעניק ערך רב למשתתפים! מי שמתעניין/מתלבט אשמח לשתף מהחוויה שלי, באופן אישי (ניתן לפנות אלי בהודעה בפרטי).קראו עוד
   רחלי דלגדו
   רחלי דלגדו
   2019-02-25T21:49:52+0000
   אנשים גדולים נולדים מחדש שם..
   הביקורות הבאות
  • האימון האישי החל להתפתח לפני מספר עשורים. המקצוע התגבש כגישה לשיפור ביצועים מתוך אימון בעולם הספורט. הרעיון השתכלל בעשורים העוקבים על ידי שימוש בכלים מתחומים של פסיכולוגיה קוגניטיבית, פסיכולוגיה הומניסטית, תאוריות ניהול ואסכולות נוספות בחקר התנהגות אנושית. למעשה כיום מקצוע האימון נוגע ומטפל בכל תחומי החיים.

   להגשת מועמדות לקוד האימון

    *הקבלה ללימודי אימון בביה"ס להכשרת מאמנים – קוד האימון, מותנית במילוי שאלון היכרות ועריכת ראיון קבלה אישי על ידי איש צוות בכיר.

    "השאלה היחידה שעומדת בינינו לבין כל מטרה שנרצה להשיג איננה האם אני יכול אלא מה אני מוכן לעשות כדי שזה יקרה ואיפה נמצאים הכלים, השיטות והסביבה ללמוד איך להגשים זאת"

    — אלון אולמן

    קוד האימון

    בית הספר לאימון בשיטת קוד המנצח

    קורס הכשרת מאמנים בשיטת קוד המנצח בפיתוח אלון אולמן ובשיתוף עם המרכז להכשרת מנהלים הבינתחומי הרצליה מסמיך מאמנים בכל תחומי החיים להובלת אנשים לחיות את החיים שהם תמיד רצו!

    ליהי דהן 077-4243441

    יועצת התאמת קורסים